Ресторан-кафе «Мазох»


Україна, Львівська область, Львів, вул. Сербська, 7

+38 (032) 272-18-72, +38 (050) 371-04-40   

Ресторан-кафе «Мазох» у Львові — заклад з «родзинкою»!

Ресторан-кафе «Мазох» — входить до мережі концептуальних авторських ресторанів «!Фест», розташованих в історичному центрі Львова і є чи не найоригінальнішим та незвичайним закладом міста.

«Мазох» передає атмосферу часів і творів знаменитого письменника Леопольда фон Захер-Мазоха, який народився в 1836 році саме у Львові. Перед входом у кафе, йому встановлено перший у світі пам'ятник у повний зріст із цікавою «родзинкою».

Стіни ресторану прикрашені атрибутами для мазохістів — шкіряні батоги, мотузки, наручники і ланцюги (які відвідувачі, за бажанням, можуть випробувати на собі). Персонал одягнений у відповідні шкіряні мазохістські вбрання. Скляні двері закладу зроблені у вигляді замкової щілини.

Назви та компоненти практично всіх страв і напоїв в ресторані пов'язані з мазохізмом і творчістю Леопольда фон Захер-Мазоха. Вам запропонують салат «Банька і батіг», суп із бичачого пеніса, шоколадне фондю «2 принципа розпусти», гарячу закуску з селерою «Не квап фінал», фрукти з вершками «Вуздечка пристрасті» тощо. Існує теорія, що всі страви з меню ресторану приготовлені з додаванням природних афродизіаків. Ціни звабливі.

Автори ідеї «Мазох-кафе» (до речі, вони ж ініціатори відкриття «Криївки») вважають, що кафе має не тільки пізнавальний, але і виховно-освітній характер.


Послуги

Харчування
Організація бенкету

Ресторан-кафе «Мазох» - Контакти

Карта розміщення
  адреса
  телефон +38 (032) 272-18-72, +38 (050) 371-04-40
 QR